Terapie sdílením

“Miluju tě…”
“Já vás obě taky!”

Jestli si myslíte, že tohle je síla, tak to ještě nic není. Po tom, co Ester Geislerovou s Josefínou Bakošovou začaly na svém Instragramu a Facebooku zveřejňovat reálnou online komunikaci, se jich lidé začali ptát, co s tím.

Co mám dělat, aby se mi tohle nestávalo? Jak se ubránit esemeskové přestřelce?

Jak asi sami tušíte, odpovědi na tyto otázky jsou složitější než se zdá.

Dal jsme se proto dohromady s Ester a Josefínou a v rámci představení “Terapie sdílením” s vámi chceme najít odpovědi na vaše otázky.

Tak přijďte sdílet!

Terapie sdílením: Jan Vojtko, Ester Geislerová a Josefína Bakošová
Terapie sdílením: Jan Vojtko, Ester Geislerová a Josefína Bakošová 3

Pokud máte zájem, můžete na speciální e-mail TS@esterajosefina.com anonymně zaslat konverzaci (s datem představení, na které jste si zakoupili vstupenky) a my vám ji na místě pomůžeme objasnit s odborníkem. Neslibujeme ale, že zrovna tu vaši vybereme. Ze všech konverzací se budeme věnvoat těm, které budou k tématu.

V případě, že půjdete s partnerem, ho prosíme předem informujte, aby na místě nedošlo k případným naštvaným odchodům ze sálu.

Děkujeme a těšíme se na vás!

O projektu

Za projektem Terapie sdílením, aktuálním fenoménem českých sociálních sítí, stojí kreativní dvojice Ester Geislerová a Josefína Bakošová. Před rokem vystavily na Instagramu Esterajosefina několik mrazivých, a zároveň cynických úsměv vzbuzujících vět, kterými se lidé rozcházejí. To spustilo lavinu; během následujících měsíců jim čtenáři začali posílat své rozchodové věty a hashtag #terapiesdilenim se stal doslova kultovním. Dnes profil sleduje 200tisíc lidí a dosahy příběhů v rámci insta stories se pohybují ve statisících lidí z celé ČR. Celý projekt již vyšel i knižně a Terapie sdílením se okamžitě stala bestsellerem.

V roce 2019 na úspěch Instagramu a knihy naváží Ester s Josefinou interaktivním edukativním představením. „Chystáme s odborníkem a terapeutem, Honzou Vojtkem, edukativní představení o vztazích a komunikaci. Budeme se snažit lidem, které to zajímá nebo trapí, najít cestu nebo přemostění. Chceme nastínit zakladní pojmy o vztazích, vyvrátit omyly a to moderní a poutavou formou.“ říkají Ester Geislerová a Josefína Bakošová.

Představení Terapie sdílením

Vstupenky můžete zakoupit na serveru Go Out.

Menu